O firmie

Kim jesteśmy….
Atrium wnętrza to pracownia projektowa powstała z pasji tworzenia. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu jak i liczny udział w różnych szkoleniach pozwoliły wypracować wysokie standardy naszej pracy.

Misją firmy jest wydobycie z wnętrza tego co najlepsze, jednocześnie kształtując przestrzeń zgodnie z przeznaczeniem, uwzględniając gust i sugestie klienta oraz tworząc odpowiedni klimat miejsca.

 

Znacząca rola projektanta w kształtowaniu komfortu życia…

Współczesne materiały wykończeniowe, sposoby oświetlania jak również rozwiązania architektoniczne, stwarzają wielkie możliwości kształtowania przestrzeni.

Nowoczesne patenty konstrukcyjne, powszechnie stosowane podciągi powiększają możliwości tworzenia pomieszczeń bez podziałów, sprawiają że ściany działowe wynikają z funkcjonalności, nie są zaś elementami podporowymi.

Doskonałe materiały izolacyjne pozwalają na powiększenie powierzchni przeszklonych, bez strat energetycznych, systemy oświetleniowe doskonale podkreślają klimat wnętrza, optycznie powiększając lub zmniejszając powierzchnię.

Te wszystkie czynniki sprawiają że projektant w większym stopniu oddziałuje na rzeczywistość w dzisiejszych czasach niż w przeszłości, stanowi to niewątpliwe wyzwanie dla architektów, warto zatem w tej kwestii zaufać fachowcom.

Ponadto:

  1. Architekt ma najczęściej lepsze rozeznanie w rynku pozwalające dopasować ofertę wyposażenia do zakładanego budżetu.
  2. Działając na rynku od lat architekci najczęściej mają swoje rabaty w salonach wyposażanie wnętrz i u wykonawców, które są w stanie scedować na klienta.
  3. Znajomość rynku powoduje że nie musimy robić rozeznania "od zera", przy doborze oferty architekt skieruje nas dokładnie w miejsca które oferują wytypowany asortyment, po założonej cenie, oszczędzamy przy tym czas.
  4. Niewątpliwą zaleta korzystania z usług fachowców jest również dostosowanie przestrzeni do naszych potrzeb, stylu życia. Architekt mając doświadczenie jak kształtują sie trendy na rynku nieruchomości, pomoże nam w decyzji czy warto zamknąć kuchnie, czy zostawić otwartą, czy zdecydować sie na garderobę, czy drugą łazienkę, czy w łazience umieścić prysznic czy wannę. Te wszystkie decyzję pozwolą nam uniknąć błędów, pozytywnie wpłyną na możliwość oferowanej ceny przy ewentualnym najmie lub sprzedaży mieszkania w przyszłości.

Zapraszamy zatem do współpracy.